Haberler

Anasayfa Haberler
image

Yeni Web Sitemiz Hizmetinizdedir

Admin 16/10/2018

YENİ WEB SİSTEMİ HİZMETE GİRMİŞTİR      web sistemiz daha kolay arayüzü ile siz değerli müşterilerimizi aramakta oldukları ürünleri daha kolay bulabilmeleri ve en cabuk şekilde istemiş oldukları ürünleri inceleyebilecekleri bir tasarım haline getirdik   site iceriğimiz tamamı ile geçiş kontrol sistemleri ve güvenlik sistemleri üzerinedir Buradan Sitemize Ulaşabilirsiniz ..

image

Ayakta Ödemeli Biletli Otopark Sistemi

Admin 16/10/2018

AYAKTA ÖDEMELİ BİLETLİ OTOPARK SİSTEMİ Kontrollü ve ücretli otopark alanlarına giriş ve çıkış sistemleri için Makim kendi imalatımız ve tasarımımız sistemleri sağlamaktadır.Ayakta Ödemeli Kontrol Sistemlerinde, çıkışta yoğunluğun yaşandığı ücretli otopark sistemleri, AVM otoparkları, otogar ve büyük işletmelerin otoparklarında ön ödeme sistemi kullanılmaktadır. Ayakta ödemeli sistem; 1 giriş ve 1 çıkışı olan otoparklarda veya birden fazla giriş ve çıkışı olup, ödemenin otopark içinde yer al..

image

Çıkışta Ödemeli Biletli Otopark Sistemi

Admin 16/10/2018

ÇIKIŞTA ÖDEMELİ BİLETLİ OTOPARK SİSTEMİ Kontrollü ve ücretli otopark alanlarına giriş ve çıkış sistemleri için Makim kendi imalatımız ve tasarımımız sistemleri sağlamaktadır.Çıkışta Ödemeli Sistem’i 1 giriş ve 1 çıkışı olan otoparklarda veya birden fazla giriş ve çıkışı olup, ödemeyi çıkış noktasında alan işletmelere yönelik olan sistemdir. Sistemde; •Özel bilet verme kabini, •Bilet basma butonu, •2 adet kontrol paneli •Barkod yazıcı •USB barkod okuyucu •Otopark kontrol yazılımı ..